Pirane tim

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pirane tim

Nismo zlokobni već samo mislimo da smo zajedno jači,zato plivajmo udruženi kroz PTC svet


4 posters

    sredite malo ovo

    bozicso
    bozicso
    Admin


    Broj poruka : 96
    Datum upisa : 23.09.2010

    sredite malo ovo Empty sredite malo ovo

    Počalji  bozicso Sub Sep 25, 2010 11:48 am

    shacy ajde malo sredite forum:

    nek svako postavi sajtove koje vodi, vidim da je veci deo postavljen ali mislim da fali jos!
    Kladionica nek ostane vidljiva samo ljudima koji imaju ulozene pare, ostale to nezanima + samrra kad stigne nek postavi dokle se stiglo!

    ja sam kontaktirao jos neke ljude koje nevidim ovde nadam se da ce ubrzo da se prikljuce pa da budemo u istom sastavu

    postavljen novi sajt RMbux to treba naglasiti, vidim regane ljude na ptcrayabux ali da se slabo klika!

    bux-in pratiti jos malo ako nekrenu resetovati reklame nek ide u kantu
    postaviti stanje AP racuna posle ove nove isplate na bux50 - nacuo sam da gordana nece da bude bankar u razloge neulazim to znaci da treba naci nekog drugog!

    lepo ste krenuli sa ovim novim forumom i stali! sto? zavrsite to do kraja....
    avatar
    GOGIBRE


    Broj poruka : 41
    Datum upisa : 24.09.2010

    sredite malo ovo Empty Re: sredite malo ovo

    Počalji  GOGIBRE Sub Sep 25, 2010 5:07 pm

    OD SAJTOVA MISLIM DA FALE deafbux I makingdollars NA AKTIVNOJ LISTI A downbux NA BETA,TO SU SAJTOVI SA MOG SPISKA NA KOJIMA SAM PRIJAVLJEN PA AKO VISE NISU AKTIVNI NEKA ONI KOJI IH VODE KAZU DA NEKLIKAM DZABE.

    POZ.
    bozicso
    bozicso
    Admin


    Broj poruka : 96
    Datum upisa : 23.09.2010

    sredite malo ovo Empty Re: sredite malo ovo

    Počalji  bozicso Sub Sep 25, 2010 8:54 pm

    GOGIBRE ::OD SAJTOVA MISLIM DA FALE deafbux I makingdollars NA AKTIVNOJ LISTI A downbux NA BETA,TO SU SAJTOVI SA MOG SPISKA NA KOJIMA SAM PRIJAVLJEN PA AKO VISE NISU AKTIVNI NEKA ONI KOJI IH VODE KAZU DA NEKLIKAM DZABE.

    POZ.

    deafbux je gordana rekla da netreba klikati jer nema 4 reklame pa ona nedobija za nase klikove ovaj drugi vodja nije tu preko vikenda pa ce postaviti naknadno
    avatar
    kgordana


    Broj poruka : 48
    Datum upisa : 23.09.2010
    Godina : 67
    Lokacija : Sombor

    sredite malo ovo Empty Re: sredite malo ovo

    Počalji  kgordana Sub Sep 25, 2010 8:59 pm

    Gogi,

    Deafbux je već bio na scam listi i na obrisanom forumu.
    Imaš objašnjenje u dnevnim vestima pod 24.09. kao i za ostale koje ja vodim.

    Shacy
    Shacy
    Admin


    Broj poruka : 97
    Datum upisa : 23.09.2010
    Godina : 54

    sredite malo ovo Empty Re: sredite malo ovo

    Počalji  Shacy Sub Sep 25, 2010 11:00 pm

    bozicso ::shacy ajde malo sredite forum:

    nek svako postavi sajtove koje vodi, vidim da je veci deo postavljen ali mislim da fali jos!
    Kladionica nek ostane vidljiva samo ljudima koji imaju ulozene pare, ostale to nezanima + samrra kad stigne nek postavi dokle se stiglo!

    ja sam kontaktirao jos neke ljude koje nevidim ovde nadam se da ce ubrzo da se prikljuce pa da budemo u istom sastavu

    postavljen novi sajt RMbux to treba naglasiti, vidim regane ljude na ptcrayabux ali da se slabo klika!

    bux-in pratiti jos malo ako nekrenu resetovati reklame nek ide u kantu
    postaviti stanje AP racuna posle ove nove isplate na bux50 - nacuo sam da gordana nece da bude bankar u razloge neulazim to znaci da treba naci nekog drugog!

    lepo ste krenuli sa ovim novim forumom i stali! sto? zavrsite to do kraja....

    Druze sredio sam za sada sve sto sam mogao i postavio svoje sajtove. Ostali koji vode postavice svoje.

    Kladionica - samrra, postavi mi molim te spisak ljudi koji su ukljuceni u kladionicu da dodelim vidljivost ovog dela foruma.

    Skoro sve je sredjeno i postavljeno osim spiska clanova ali i to cemo, najbitnije je da smo aktivni i da nastavljamo dalje u istom sastavu.

    Molio bih sve da slobodno napisu sta jos fali da se uradi i sta biste promenili, dodali, osuzeli...

    Verka je dala predlog da se povecaju slova u naslovu Pirana tim i da budu uocljivija. Pokusao sam ali nisam uspeo da to uradim...

    Sve u svemu krenuli smo da radimo i sve funkcionise skoro 100%... Very Happy
    avatar
    GOGIBRE


    Broj poruka : 41
    Datum upisa : 24.09.2010

    sredite malo ovo Empty Re: sredite malo ovo

    Počalji  GOGIBRE Ned Sep 26, 2010 6:10 pm

    kgordana ::Gogi,

    Deafbux je već bio na scam listi i na obrisanom forumu.
    Imaš objašnjenje u dnevnim vestima pod 24.09. kao i za ostale koje ja vodim.


    Hvala

    Sponsored content


    sredite malo ovo Empty Re: sredite malo ovo

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Sre Maj 15, 2024 8:22 pm