Pirane tim

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pirane tim

Nismo zlokobni već samo mislimo da smo zajedno jači,zato plivajmo udruženi kroz PTC svet


3 posters

    Pitanje za one koji se bave Forexom

    verka
    verka


    Broj poruka : 41
    Datum upisa : 23.09.2010
    Godina : 67
    Lokacija : Beograd

    Pitanje za one koji se bave Forexom Empty Pitanje za one koji se bave Forexom

    Počalji  verka Pon Sep 27, 2010 5:40 pm

    Posto nista ne znam u vezi Forexa, zamolila bih one koji znaju da pogledaju ovaj link i da mi kazu sta misle o ovome.
    Ja se regala pa mi treba troje pa sad sta bude.
    Samo mi recite dal da nastavim ili da se okanim toga.
    Hvala moje prane u napred.

    http://aicashrobot.com/?ref=X938SYCn800fhoy6
    Shacy
    Shacy
    Admin


    Broj poruka : 97
    Datum upisa : 23.09.2010
    Godina : 54

    Pitanje za one koji se bave Forexom Empty Re: Pitanje za one koji se bave Forexom

    Počalji  Shacy Pon Sep 27, 2010 10:01 pm

    verka ::Posto nista ne znam u vezi Forexa, zamolila bih one koji znaju da pogledaju ovaj link i da mi kazu sta misle o ovome.
    Ja se regala pa mi treba troje pa sad sta bude.
    Samo mi recite dal da nastavim ili da se okanim toga.
    Hvala moje prane u napred.

    http://aicashrobot.com/?ref=X938SYCn800fhoy6

    Nisam radio forex mada sam nesto citao i znam da je fazon u kupovini i prodaji deviza na netu, nesto slicno kao berza akcija. Naisao sam ranije na jedan sajt ali ne mogu nikako da se setim kako se zove a sajt je udruzenja forex korisnika i mislim da je hrvatski. Probaj malo da googlas pa ces verovatno pronaci sajtove na nasem jeziku sa detaljnim objasnjenjima.
    bozicso
    bozicso
    Admin


    Broj poruka : 96
    Datum upisa : 23.09.2010

    Pitanje za one koji se bave Forexom Empty Re: Pitanje za one koji se bave Forexom

    Počalji  bozicso Pon Sep 27, 2010 10:02 pm

    imas free varijante na mesec dana kao skole da se igras ali je prilicno slozeno
    verka
    verka


    Broj poruka : 41
    Datum upisa : 23.09.2010
    Godina : 67
    Lokacija : Beograd

    Pitanje za one koji se bave Forexom Empty Re: Pitanje za one koji se bave Forexom

    Počalji  verka Pon Sep 27, 2010 10:32 pm

    Koliko sam ja shvatila ovo je robot koji sam klikce buy/sell, citala sam o tome ali svuda naplacuju za taj robot. Ovaj tip daje 2500 komada free, s tim sto ce on dobijati od svakog dobijenog novca neki procenat.
    E sad, ko bi ga znao.
    Hvala momci puno, pa videcu, ako mi se troje ukljuci onda dobijam robot.


    Sponsored content


    Pitanje za one koji se bave Forexom Empty Re: Pitanje za one koji se bave Forexom

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Sre Maj 15, 2024 7:41 am