Pirane tim

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pirane tim

Nismo zlokobni već samo mislimo da smo zajedno jači,zato plivajmo udruženi kroz PTC svet


4 posters

    VELIKI PROBLEM

    avatar
    GOGIBRE


    Broj poruka : 41
    Datum upisa : 24.09.2010

    VELIKI PROBLEM Empty VELIKI PROBLEM

    Počalji  GOGIBRE Sre Sep 29, 2010 6:57 pm

    Gledam aktivnu listu i tamo nevidim neke sajtove koji su bili neznam dali smo prestali da ih radimo jer nigde ne vidim kantu koju smo imali na starom sajtu ovde je nema a i rubrika vesti je skoro zaboravljena sve je nekako malo...
    Bar bi moglo u slucaju prekida rada na nekom sajtu da se objavi negde da ne kucamo dzabe.
    avatar
    koke123


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 23.09.2010

    VELIKI PROBLEM Empty Re: VELIKI PROBLEM

    Počalji  koke123 Sre Sep 29, 2010 8:44 pm

    Ja sam primjetio da nema Alarmbuxa, ali imam kod njega problem sa reklamama. Taj site je vodio ako se ne varam samrra i vjerovatno nema vremena da kaže šta je s njime.

    Ako još koji site fali slobodno ga spomeni ovdje.
    bozicso
    bozicso
    Admin


    Broj poruka : 96
    Datum upisa : 23.09.2010

    VELIKI PROBLEM Empty Re: VELIKI PROBLEM

    Počalji  bozicso Sre Sep 29, 2010 8:54 pm

    napraviosam ja pregled sajtova u vestima, potrudicu se da organizujem ovo bolje uvodim sebi 3 smenu
    avatar
    GOGIBRE


    Broj poruka : 41
    Datum upisa : 24.09.2010

    VELIKI PROBLEM Empty Re: VELIKI PROBLEM

    Počalji  GOGIBRE Čet Sep 30, 2010 8:36 am

    Dovoljna ce biti i jedna kanta da se tu pakuju izbaceni.
    Shacy
    Shacy
    Admin


    Broj poruka : 97
    Datum upisa : 23.09.2010
    Godina : 54

    VELIKI PROBLEM Empty Re: VELIKI PROBLEM

    Počalji  Shacy Čet Sep 30, 2010 12:52 pm

    Drustvo, evo opet da naglasim da je ovaj forum prelazno resenje, napravljen za par sati na brzinu da bi mogli kako-tako da radimo. U pripremi je nesto novo sto ce ja mislim oduseviti sve i privuci jos clanova i poboljsati i olaksati rad nas samih. Nisam postavljao alarm i jos neke koje radi samrra jer sam mislio da ce se pojaviti uskoro. Kontaktirao sam ga na mail i cekam odgovor.
    I sam imam nekih (citaj previse) obaveza, problema pa i zdravstvenih. Sinoc sam morao na hirurgiju da mi ociste neku ranu na ramenu koja se inficirala pa jedva uspevam da kuckam i klikcem jer je na desnoj strani a i na poslu radim misem i tastaturom tako da i to jedva da uspevam. Sredicu se nadam se za par dana pa cu moci da se aktiviram kako treba uz naravno ostale moje drage kolege.

    Sponsored content


    VELIKI PROBLEM Empty Re: VELIKI PROBLEM

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet Maj 16, 2024 4:26 am