Pirane tim

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pirane tim

Nismo zlokobni već samo mislimo da smo zajedno jači,zato plivajmo udruženi kroz PTC svet


2 posters

    Odlazim iz kluba

    avatar
    koke123


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 23.09.2010

    Odlazim iz kluba Empty Odlazim iz kluba

    Počalji  koke123 Pon Okt 11, 2010 10:10 pm

    Kao što se iz naziva da zaključiti napuštam Pirane tim i želim reći da razlog mog odlaska nije Gordana niti išta vezano uz novu stranicu već samo moji osobni razlozi.

    Klikanje mi je već dulje vrijeme prevelika obaveza i opterećenje, ponekad zbog veoma spore internet konekcije, a ponekad zbog problema sa očima budući da radim na poslu gdje provodim skoro cijeli radni dan u prašini.

    Nastavit ću klikati na stranicama gdje sam već registriran i to do prve isplate, a možda ću na onbuxu i dalje nastavit klikat te moju zaradu tamo ostavljam vođi, a to je markor ako se ne varam.

    Budući da sam nedavno imao isplatu sa Pirana kluba sve što uspijem zaradit klikajući do prve isplate ostavljam klubu.

    Što se kladionice tiče tu bih ipak zadržao svoj dio pa tako kad čete isplačivat pošaljete na moj AP.

    Nadam se da se ne ljutite što vas napuštam i nadam se da čete me prihvatit nazad ukoliko se budem htio vratit.
    Također bih htio napomenut da ako me trebate za nešto znate gdje me možete naći, a ja možda ponekad svratim na forum da vidim kako napredujete.
    bozicso
    bozicso
    Admin


    Broj poruka : 96
    Datum upisa : 23.09.2010

    Odlazim iz kluba Empty Re: Odlazim iz kluba

    Počalji  bozicso Pon Okt 11, 2010 10:38 pm

    bice kako zelis, i uvek mozes nazad, nek ti je sa srecom

    a nadjes nas na sajtu piraneclub.tk ja sam kopirao ovo obavestenje da svi admini vide i da bude kako zelis
    avatar
    koke123


    Broj poruka : 39
    Datum upisa : 23.09.2010

    Odlazim iz kluba Empty Re: Odlazim iz kluba

    Počalji  koke123 Sre Okt 13, 2010 8:21 pm

    Još ću biti neko vrijeme s vama jer moram pratit stanje site-ova tako da znam do kad da klikam.

    Na jednom site-u više neću klikat jer mi ga jako sporo otvara i kad ga uspijem otvorit ne mogu da pogledam reklame, riječ je o ifbux-u.

    Sponsored content


    Odlazim iz kluba Empty Re: Odlazim iz kluba

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Sre Maj 15, 2024 4:36 pm